141 - 160 av 166
1...789 Gå till

Avslutad | Aficionado – Torsdag 11 mars 2021

Klubbad för

SOLGLASÖGON, BVLGARI, 840, 731/87, 61 17, svarta bågar, svarta glas, etui.

400 kr

Utrop: 500 kr

Accessoarer Pennor

PENNA, CARTIER, Stylos Diabolo, kulspets, svart resin, ref 038311, cert (ej i fyllt), etui, ytterkartong.

Utrop: 1 400 kr

Accessoarer Pennor

PENNOR, BALMAIN, set om två, Rollerball, Kulspets, resin i svart läder samt metall, etui.

Utrop: 800 kr

Accessoarer Slipsar

SLIPS, HERMÈS, 100% siden, Step H, marin, rost, röd, bredd 8 cm, kvitto från 2019, originalask.

1 700 kr

Utrop: 500 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Keepall 45, mongram canvas, 45x25x21cm, vintage ca 80-90-tal, adresstagg, saknar hänglås.

4 300 kr

Utrop: 3 500 kr

WEEKENDBAG, DUNHILL, brungrå canvas, mörkbeige läder, hänglås (nyckel saknas) 60x30x30cm,

Utrop: 1 200 kr

WEEKENDBAG, RALPH LAUREN, grön bomullscanvas, bruna handtag, 55x32x32cm.

500 kr

Utrop: 600 kr

POUCH, DUNHILL, svart läder, guldfärgade beslag, 27x18x5cm, kod lås (007)

Utrop: 600 kr

Accessoarer Övrigt

HÄNGLÅS, LOUIS VUITTON, mässing, nr 315, en nyckel.

550 kr

Utrop: 300 kr

Accessoarer Övrigt

HÄNGLÅS, LOUIS VUITTON, mässing, nr 301, en nyckel.

550 kr

Utrop: 300 kr

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, LOUIS VUITTON, Marco Wallet, Monogram canvas, mynt, kontokort, sedel, 11x10cm, slitage i innerfack.

800 kr

Utrop: 900 kr

VÄSKA, HERMÈS, Fourre tout, militärgrönt tyg, beige och oranga handtag, 42x32x10cm, slitage på hörn samt viss färgskiftning,

Utrop: 2 000 kr

Accessoarer Plånböcker

RESEPLÅNBOK, brunt läder, 18x12cm, 8 kontokort, stora fack,

125 kr

Utrop: 50 kr

Kläder Skor

SKOR, GANT, Russle Sneaker, marin, stl 45, kartong,

300 kr

Utrop: 350 kr

PORTFÖLJ, CHRISTIAN DIOR, vintage, brungrå canvas med logga, mörkbeige läder, 40x30x6cm, avtagbar axelrem.

1 400 kr

Utrop: 1 400 kr

Kläder Skor

SKOR, CHURCH´S, Nevada Calf, brunt läder, stl 10G, skopåsar, kartong, visst bruksslitage.

1 200 kr

Utrop: 1 400 kr

Kläder Skor

SKOR, GUCCI, Guccissima, svart skinn, monogram, web, stl 41, snörning.

1 300 kr

Utrop: 1 100 kr

Accessoarer Bälten

BÄLTE, LOUIS VUITTON, monogram canvas, längd 80cm, bredd 3,5cm.

Utrop: 1 400 kr

Accessoarer Nyckelringar

NYCKELRING, LOUIS VUITTON, Dragonne Keyholder, monogram canvas, dustbag, originalask,

1 600 kr

Utrop: 900 kr

Accessoarer Övrigt

RESEGARDEROB, LOUIS VUITTON, monogram canvas, 100x60cm, en hängare.

2 900 kr

Utrop: 3 000 kr