Laddar...

Aktivera zoom-läge

Skick

Urverk 7/10
Urtavla 8/10
Boett 7/10
Länk 6/10

Expertens bedömning:   8/10

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund

Auktionsnr: 12

Varunr: 1 723 531

Klockor

Rolex

ROLEX, Oyster Perpetual Date, GMT-Master II (Swiss-T<25), Chronometer, Ref nr. 16710, Serie nr. N292373, Cal 3185, Verk nr. 6671687, Boett nr. 16710, herrur, 40 mm, stål, automatisk, safirglas (repor/nagg), datum, 24-timmarsvisning, Oysterlänk, viklås, Ref nr. 78360-T2/501 B, ca 1992.

Fördjupad information
Skick

77 000 kr

Budgivare: 160173

Valuta