Laddar...

Aktivera zoom-läge

Skick

Urverk 6/10
Urtavla 7/10
Boett 7/10
Länk 7/10

Expertens bedömning:   8/10

Budhistorik

Inga bud

Auktionsnr: 19

Varunr: 1 723 553

Klockor

Rolex

ROLEX, Oyster Perpetual Date, Submariner (1000ft=300m, Swiss-T<25), Chronometer, "Lapis Lazuli Dial", Ref nr. 16618, Serie nr. X593733, Cal 3135, Verk nr. 6319190, Boett nr. 16610, herrur, 40 mm, 18K guld, automatisk, safirglas (nagg/repor), datum, urtavla i Lapis Lazuli, Fliplocklänk (stift), viklås, Ref nr. 92908--R6/46 B, totalvikt 169,7 gram, ca 1993.

Fördjupad information
Skick

Inga bud

Du kan lägga 720 000 kr eller högre

Valuta