201 - 208 av 208
1...91011 Gå till

Avslutad | Klockor – Lördag 10 april

Klubbad för

ROLEX, Oyster Perpetual, Datejust (T Swiss T), Chronometer, Ref nr. 16013, Serie nr. 5995761, Cal 3035, Verk nr. 0270506, Boett nr. 16000, herrur, 36 mm, stål/guld, automatisk, plexiglas, datum, skadad urtavla, Jubileelänk, viklås (2008), Ref nr. 62510H-PJ5-S/455, ändfästen i stål, ca 1979, box.

32 000 kr

Utrop: 34 000 kr

OMEGA, Seamaster, Jubilee, Cal 1430, Serie nr. 49063909, PIC nr. 7910.31.01, Ref nr. BA 196.7500, Boett nr. 196750 MZ, herrur, 32,5 mm, 18K guld, quartz, safirglas, datum, gravyr, läderband, originalspänne i doublé, ca 1987.

4 000 kr

Utrop: 4 200 kr

OMEGA, Genève, Cal 601, Serie nr. 32664189, Ref nr. MD 135.0041, Boett nr. 135041 (LL), herrur, 34,5 mm, doublé (20 micron), manuell, plexiglas, skadad urtavla, läderband, ca 1970.

1 600 kr

Utrop: 1 400 kr

OMEGA, De Ville, Cal 485, Serie nr. 30496115, Ref nr. BA 511.227, Boett nr. 511.227, damur, 17 mm, 18K guld, manuell, safirglas (nagg), formverk, läderband, ca 1969.

2 400 kr

Utrop: 2 200 kr

BREITLING, Chrono Callisto, Cal 11 (Lemania 1873), Verk nr. 4420558, Serie nr. 16014, Ref nr. 80520-D/B11045, kronograf, herrur/unisex, 35 mm, bicolour, manuell, mineralglas, Rouleauxlänk (stål), viklås, cert (ej komplett), ca augusti 1994, box, ytterkartong.

7 800 kr

Utrop: 7 000 kr

Klockor Hublot

HUBLOT, Geneve, MDM, Boett nr. 25398, damur, 28,5 mm, stål/guld, quartz, safirglas, datum, skadad urtavla, defekt (akut servicebehov), integrerat gummiband, viklås i stål, längd ca 155 mm, ca 1995.

2 000 kr

Utrop: 2 200 kr

Klockor Bvlgari

BVLGARI, Bvlgari, Cal 732-MBBI, Serie nr. F 131502, Boett nr. BB 33 SGLD, unisex, 33 mm, stål/guld, quartz, safirglas (repor), datum, läderband, originalspänne i stål, ca 1995, box.

Utrop: 6 500 kr

must de CARTIER, Tank, Cal 057, Boett nr. 3 66001 / 45186, damur, 20,5 x 20 (28) mm, förgyllt silver (förgyllning delvis bortnött), quartz, mineralglas, läderband, originalspänne, ca 1990, tygpåse.

3 300 kr

Utrop: 3 400 kr