Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Inga bud

Auktionsnr: 297

Varunr: 1 746 696

Smycken

Carmoséring

CARMOSÉRING, 18K vitguld, cabochonslipad kalcedon 7,81 ct, IGI cerifikat 450023645, äldre briljantslipade diamanter ca 2,00 ctv, ca TW-Cr/VS, stl 17,75 mm, vikt 10,4 g, några diamanter med skador och nagg.

Inga bud

Du kan lägga 18 000 kr eller högre

Valuta

För fullständiga villkor se våra köparvillkor.