Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund
7 300 kr 2021-08-26 11:35:27 218287

Auktionsnr: 28

Varunr: 1 771 835

Accessoarer

Väskor

LOUIS VUITTON, VÄSKA, Alma BB, Ltd Vernis, avtagbar axelrem, 24x18x12 cm, dustbag, repor på baksida, slitage vid fästen av handtag, några fläckar på foder. Good condition.

För fullständiga villkor se våra köparvillkor.