Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund

Auktionsnr: 4

Varunr: 1 784 382

Smycken

Collier

COLLIER, palladium, 7 gammalslipade diamanter ca 1,70 ctv, ca W-TCa/SI, 49 gammal- och åttkantslipade diamanter ca 0,80 ctv, längd 41 cm, vikt 6,5 g, säkerhetskedja i 18K vitguld, några sidostenar har nagg och skador.

25 000 kr

Budgivare: 147629

Valuta

För fullständiga villkor se våra köparvillkor.