Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund
5 000 kr 2021-10-24 22:44:06 141472

Auktionsnr: 16

Varunr: 1 784 405

Smycken

Armband

ARMBAND, förgylld metall, mikromosaik, malakit, antik, 1800-tal, lås i 21K guld, italiensk stämpel, längd 18 cm, vikt 62 g, malakit med fina sprickor, etui.

5 000 kr

Budgivare: 141472

Valuta

För fullständiga villkor se våra köparvillkor.