Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund
2 500 kr 2021-10-24 22:43:39 141472

Auktionsnr: 17

Varunr: 1 784 407

Smycken

Brosch

BROSCH, förgylld metall, mikromosaik, malakit, antik, 1800-tal, längd 49 mm, vikt 24,7 g, malakit med spricka, etui.

2 500 kr

Budgivare: 141472

Valuta

För fullständiga villkor se våra köparvillkor.