Laddar...

Aktivera zoom-läge

Play

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund

Auktionsnr: 28

Varunr: 1 784 431

Smycken

Hänge

HÄNGE/HÅRSMYCKE/BROSCH, 14K guld/silver, antik kuddslipad diamant ca 1,90 ct, ca Faint Pink, antik- och rosenslipade diamanter ca 4,50 ctv, antik, mått 3,0x3,0 cm, vikt 12,0 g, mittstenen och några sidostenar har nagg och skador, medföljande broschnål är i 14K guld och nåldelen för hårsmycke är i förgylld metall.

155 000 kr

Klubbad till budgivare: 196439

Valuta

För fullständiga villkor se våra köparvillkor.