Laddar...

Aktivera zoom-läge

Play

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund

Auktionsnr: 29

Varunr: 1 784 433

Smycken

Ring

RING, platina, cabochonslipad safir ca 5,00 ct, 98 åttkantslipade diamanter ca 1,00 ctv, stl 16,25 mm, vikt 8,9 g, safiren har skador, nagg och inneslutningar som når ytan.

22 500 kr

Klubbad till budgivare: 27693

Valuta

För fullständiga villkor se våra köparvillkor.