Laddar...

Aktivera zoom-läge

Play

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund

Auktionsnr: 56

Varunr: 1 784 481

Smycken

Hänge

WIWEN NILSSON, hänge, sterlingsilver, bergkristall, onyx, signerad, Lund 1935, höjd 70 mm, vikt 34,1 g, stenarna med nagg, kedja med ring- och stavlänk medföljer, längd 62 cm. (d)

27 500 kr

Klubbad till budgivare: 19303

Valuta

För fullständiga villkor se våra köparvillkor.