Laddar...

Aktivera zoom-läge

Play

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund

Auktionsnr: 87

Varunr: 1 788 015

Smycken

Armband

ARMBAND, platina, 22 smaragder, ca 11,0 ctv, 66 gammalslipade diamanter ca 1,50 ctv, ca W-TCa/VS-SI, tidigt 1900-tal, längd 17,5 cm, vikt 32,8 g, en smaragd är skadad, flera smaragder med nagg, enstaka diamanter med skador och nagg.

76 000 kr

Klubbad till budgivare: 27693

Valuta

För fullständiga villkor se våra köparvillkor.