Laddar...

Aktivera zoom-läge

Play

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund

Auktionsnr: 164

Varunr: 1 792 026

Smycken

Armband

ARMBAND, platina, kuddslipad obehandlad safir ca 2,40 ct, Swedish Gem Lab report GR00679-14010, antik- gammal- och äldre åttkantslipade diamanter ca 2,00 ctv, Franska stämplar, Art Deco, 1920/30-tal, längd 16 cm, vikt 9,4 g, några diamanter har nagg och skador, extra länkar medföljer.

77 000 kr

Klubbad till budgivare: 27693

Valuta

För fullständiga villkor se våra köparvillkor.