21 - 40 av 1 835
123...92 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 16 november 2021

Klubbad för

Hänge 18K 0,7g längd: 19mm bredd: 12mm

Utrop: 450 kr

Fickur, Alvarex, 36mm, doublé, manuell, 1960-tal

375 kr

Utrop: 250 kr

Hänge 21K 1,8g mynt med ögla i oädel metall bredd: 17,5mm höjd: 22mm

700 kr

Utrop: 850 kr

Hänge 21K 3,6g mynt med ögla i oädel metall bredd: 22mm höjd: 26mm

Utrop: 1 700 kr

Ring 23K 5,2g gravyr

Utrop: 2 900 kr

Ring 18K 2,3g gravyr

Utrop: 1 000 kr

Collier 23K 7,6g 38cm

3 600 kr

Utrop: 4 200 kr

Ring 23K 7,6g Ø19½

3 600 kr

Utrop: 4 200 kr

Armband 23K 7,6g längd: 15,5cm bredd: 3,4-8,3mm

3 500 kr

Utrop: 4 200 kr

Parti guld 18K 12,0g trasigt

Utrop: 5 200 kr

Ring 18K 4,7g Ø16½ med stenar

1 500 kr

Utrop: 1 800 kr

Armring 18K 8,0g Ø65mm med stenar, skev

2 300 kr

Utrop: 2 800 kr

Armband X-länk med stav 18K 8,2g längd: 18,5cm bredd: 6mm

Utrop: 4 000 kr

Kedja Venezia 18K 6,8g längd: 43,5cm bredd: 1,5mm

Utrop: 3 200 kr

Parti guld 18K 100,6g trasigt/gravyr

Utrop: 43 000 kr

Armband X-länk 18K 29,5g längd: 18cm bredd: 16mm

11 800 kr

Utrop: 14 200 kr

Armband X-länk 18K 12,9g längd: 16cm bredd: 7mm

Utrop: 6 200 kr

Armband Bismarck 18K 13,4g med sju berlocker längd: 17cm bredd: 6mm

Utrop: 6 500 kr

Ring 18K tvåfärgad 2,9g Ø14½ med stenar, signerad Stigbert

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Ring 18K 3,4g Ø17¾ med sten

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr