Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Inga bud

Auktionsnr: 134

Varunr: 1 747 673

Dosor-Etuier

Dosor

DOSA, 18K guld, sköldpaddsskal med inläggningar av guld, antik, 1800-tal, diameter 6,2 cm, höjd 2,5 cm, vikt 37,8 g, visst slitage och en liten skada på sköldpaddsskalet, några inläggningar saknas, liten spricka i ena guldringen.

Inga bud

Du kan lägga 10 000 kr eller högre

Valuta

För fullständiga villkor se våra köparvillkor.