81 - 100 av 130
1...4567 Gå till

Avslutad | Modekvaliten – Lördag 19 mars 2022

Klubbad för

Kläder Skor

MANOLO BLAHNIK, SKOHORN, 2000s, aluminium, 29x18 cm. Very Good Condition.

1 800 kr

Utrop: 1 200 kr

Kläder Skor

GIVENCHY, SKOR, Lace Ballerina, svart spets, stl 38, skopåse, kartong. Very Good Condition.

1 600 kr

Utrop: 1 800 kr

SAINT LAURENT, VÄSKA, YSL Perforated Shopping Tote, svart skinn, 43x28x15 cm, innerpochette, dustbag. Very Good Condition.

Utrop: 7 000 kr

Kläder Skor

SKOR, BALENCIAGA, Logo Knife Sling-Back, svart satin med logga, stl 38½, klack 8,5 cm, skopåse.

Utrop: 3 500 kr

Accessoarer Scarves

CHOPARD, SCARF, 100 % siden, 180x70 cm, tiger, svart, vit, originalask. Very Good Condition.

2 100 kr

Utrop: 2 500 kr

Accessoarer Scarves

CARTIER, SCARF, must de Cartier, vintage, 100% sidenchiffong, 90x90 cm, tiger, leopard, svart, vit, liten tråddragning. Very Good Condition.

Utrop: 2 200 kr

CHANEL, VÄSKA, Cruise 2019 Collection, La Pausa, coated canvas, vit, svart, silverfärgade beslag, 35x32x18 cm, hologrammärkt 26995187, cert. Very Good Condition.

Utrop: 20 000 kr

CHANEL, VÄSKA, Mini Round, svart quiltat kaviarläder, randigt skinn, silverfärgade beslag, 12,5x12,5x4,5 cm, hologrammärkt 27214980, cert. Excellent Condition.

Utrop: 27 000 kr

SAINT LAURENT, CLUTCH, New Jolie, Doucument Holder, Matelasse Leather, svart plisserat skinn, silverfärgade beslag, 36x24 cm, dustbag, originalkartong, liten fläck på foder. Very good Condition.

3 900 kr

Utrop: 3 500 kr

SAINT LAURENT, CLUTCH, New Jolie, A5 Pouch, Matelasse Leather, svart plisserat skinn, guldfärgade beslag, 24x17,5 cm, dustbag, originalkartong. Excellent Condition.

4 400 kr

Utrop: 3 000 kr

CHANEL, PÄRLCOLLIER, vintage, imitationspärlor, Flap Lock, guldfärgat lås, längd 95 cm, märkt "96 CC A", år 1996, originalask, skador på pärlor, behov av omträdning. Good Condition.

Utrop: 7 000 kr

Accessoarer Scarves

CHANEL, SCARF, vintage, Pearls and Flowers, 100% siden, 85x85 cm, mörkt marinblå bakgrund, vita pärlor, blommor, 1990-tal. Excellent Condition.

1 800 kr

Utrop: 2 000 kr

Accessoarer Scarves

GUCCI, SCARF, Indian Feather Crown, 100% siden, 90x90 cm, svart bakgrund, flerfärgat motiv, en liten tråddragning. Very Good Condition.

1 900 kr

Utrop: 1 800 kr

CHRISTIAN DIOR, VÄSKA, Large Dior Book Tote, Burgundy Oblique Embroidery, vinröd, 41,5x35x18 cm, märkt 50-MA-0149, dustbag. Excellent Condition.

Utrop: 28 000 kr

GOYARD, VÄSKA, St Louis Tote PM, Burgundy Chevron canvas, 34x26x13 cm, innerpochette, visst slitage på hörn, fläckar på foder samt på framsida. Good Condition.

10 400 kr

Utrop: 8 000 kr

HERMÈS, VÄSKA, Birkin 35, Havane Epsom Leather, rött foder, röda sömmar, guldfärgade beslag, 35x25x18 cm, J in square, år 2006, hänglås samt nycklar, nr 117. Very Good Condition.

Utrop: 80 000 kr

LOUIS VUITTON, VÄSKA, Mizi Vienna, Monogram, brunt samt mörklila läder, mässingsfärgade beslag, 36x25x13 cm, år 2005. Very Good Condition.

Utrop: 7 500 kr

HERMÈS, VÄSKA, Kelly 35, Chocholate Taurillion Clemence Leather, palladium-pläterade beslag, 35x25x14 cm, J in square, år 2006, hänglås samt nycklar, nr 110, axelrem, rengskydd, skyddsfilt, dustbag till lås, lätt slitage på hörn samt repor på beslag. Good Condition.

Utrop: 76 000 kr

Kläder Skor

CHRISTIAN LOUBOUTIN, SKOR, Kate 100 Suede Pump, mörkgrå mocka, stl 37½, klack 10 cm, skopåse. Very Good Condition.

2 200 kr

Utrop: 1 600 kr

CHLOÉ, VÄSKA, Mini Faye Bracelet bag, grå mocka, grått skinn, guld-silverfärgade beslag, 15,5x18,5x4,5 cm. Excellent Condition.

3 500 kr

Utrop: 4 000 kr