Laddar...

Aktivera zoom-läge

Play

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund

Auktionsnr: 2

Varunr: 1 830 379

Smycken

Ring

DAVID ANDERSEN & CO, ring, platina, saxslipad akvamarin ca 8,00 ct, gammalslipade diamanter ca 1,15 ctv, ca W-Ca/VS-SI, Stockholm 1945, stl 16,75 mm, vikt 18,1 g, storleksändrad, akvamarinen med nagg, enstaka diamanter med skador och nagg.

26 000 kr

Klubbad till budgivare: 143150

Valuta

För fullständiga villkor se våra köparvillkor.