Laddar...

Aktivera zoom-läge

Play

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund

Auktionsnr: 6

Varunr: 1 830 384

Smycken

Ring

RING, förgylld platina, äldre briljantslipad diamant ca 2,60 ct, ca TCr(I)/VS1, baguette-, gammal- och äldre briljantslipade diamanter ca 2,00 ctv, ca TW-W/VS-P, stl 14-15 mm, vikt 13,4 g, flexibel inre ringskena, enstaka diamanter med nagg och skador.

180 000 kr

Klubbad till budgivare: 225639

Valuta

För fullständiga villkor se våra köparvillkor.