Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund

Auktionsnr: 43

Varunr: 1 830 434

Smycken

Collier

COLLIER, 18K guld, droppslipad colombiansk smaragd ca 5,60 ct, Swedish Gem Lab report GR00680-14011, ovalslipad safir ca 1,30 ct, längd 44 cm, vikt 22,7 g, smaragden har små nagg.

52 000 kr

Klubbad till budgivare: 225522

Valuta

För fullständiga villkor se våra köparvillkor.