Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund

Auktionsnr: 114

Varunr: 1 856 155

Övrigt

Övrigt

BREVKNIV, silver, sköldpadda, Hugo Grun, Danmark 1930, kontrollstämplad C.F. Heise, 30x28 mm, vikt 57,5 g, mindre skador.

1 200 kr

Klubbad till budgivare: 217986

Valuta

För fullständiga villkor se våra köparvillkor.