61 - 80 av 249
1...345...13 Gå till

Avslutad | Moderna – Lördag 10 september 2022

Klubbad för

ÖRHÄNGEN, 18K roséguld, 4 briljantslipade diamanter ca 0,21 ctv, ca W-Cr/VS, stift, vikt 1,3 g.

Utrop: 3 700 kr

HELALLIANSRING, 18K roséguld, 34 briljantslipade diamanter ca 0,59 ctv, ca TW-Cr/VVS-VS, stl 16,5 mm, vikt 2,1 g.

Utrop: 10 600 kr

HELALLIANSRING, 18K vitguld, 34 briljantslipade diamanter ca 0,58 ctv, ca TW-Cr/VVS-VS, stl 16,5 mm, vikt 2,2 g.

9 600 kr

Utrop: 10 600 kr

HELALLIANSRING, 18K guld, 34 briljantslipade diamanter ca 0,58 ctv, ca TW-Ca/VVS-VS, stl 16,5 mm, vikt 2,2 g.

9 600 kr

Utrop: 10 600 kr

ENSTENSCOLLIER, 18K vitguld, briljantslipad diamant ca 0,18 ct, ca TCr/VS, längd 42/45 cm, vikt 1,9 g.

Utrop: 5 100 kr

EFVA ATTLING, helalliansring, Stars & Signature In Black, 18K guld, svarta diamanter 0,41 ctv enligt gravyr, stl 16 mm, vikt 2,5 g, originaletui, ytterask.

6 600 kr

Utrop: 7 500 kr

EFVA ATTLING, ring, High & I love you on top thin ring,18K guld, 3 prinsesslipade diamanter ca 0,16 ctv, ca TW/VS, stl 17,25 mm, vikt 7,8 g, slitna fattningar.

5 500 kr

Utrop: 6 300 kr

SANDBERG, ring, Belle, 18K vitguld, 3 st coffe diamanter ca 0,60 ctv, stl 16,25 mm, vikt 9,4 g, en diamant med nagg.

16 600 kr

Utrop: 15 000 kr

RING, 18K vitguld, safir, 14 åttkant- och briljantslipade diamanter ca 0,28 ctv, Ove U. Bohlin, Stockholm 1968, stl 16,5 mm, vikt 12,6 g, enstaka stenar med skador och nagg, originaletui.

Utrop: 7 900 kr

RIVIERECOLLIER, 18K vitguld, 183 st briljantslipade diamanter ca 4,70 ctv, ca TW-W/VVS-VS, längd 41,5 cm, vikt 16,8 g, några diamanter med mindre nagg på kuletten.

Utrop: 57 000 kr

ÖRHÄNGEN, 18K vitguld, 12 st briljantslipade diamanter ca 0,62 ctv, ca TW-W/VS, stift, vikt 2,8 g.

Utrop: 8 200 kr

ÖRRINGAR, 18K guld, 18 st briljantslipade diamanter ca 0,37 ctv, ca TW-W/VS, stift, vikt 4,8 g.

Utrop: 6 200 kr

ÖRRINGAR, 18K vitguld, 16 st briljantslipade diamanter ca 0,93 ctv, ca TW-W/VS, stift, vikt 4,0 g, en diamant med nagg på kuletten.

12 800 kr

Utrop: 12 000 kr

TENNISARMBAND, 18K vitguld, 73 st briljantslipade diamanter ca 2,65 ctv, ca TW-W/VS-SI, längd 18 cm, vikt 8,2 g.

28 000 kr

Utrop: 31 000 kr

BVLGARI, collier, Laccio in Cuoio, svart läder, lås i vitmetall, längd 38 cm, vikt 13,4 g.

850 kr

Utrop: 900 kr

EFVA ATTLING, ring, Dancing Queen, silver, onyx, stl 16,5 mm, vikt 9,3 g.

850 kr

Utrop: 900 kr

EFVA ATTLING, örhängen, Dancing Queen, sterlingsilver, onyx, höjd 56 mm, vikt 8,8 g, stift.

800 kr

Utrop: 900 kr

EFVA ATTLING, örhängen, Tears For Ears, stelingsilver, höjd 31 mm, vikt 5,6 g, krokar.

700 kr

Utrop: 500 kr

EFVA ATTLING, collier, Twosome Necklace, sterlingsilver, längd 45cm, vikt 16,5 g, originalask.

900 kr

Utrop: 1 000 kr

EFVA ATTLING, örhängen, Twosome Earrings, sterlingsilver, höjd 14 mm, stift.

500 kr

Utrop: 600 kr