1321 - 1340 av 1 346
1...666768 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 20 december 2022

Klubbad för

Mynt Övrigt

Mynt S800 89,8g 6st 2 kronor Sverige 1880-1938 Oscar II - Gustav V

Utrop: 600 kr

Mynt Övrigt

Minnesmynt S400 131g, 7st USA och Sverige

Utrop: 425 kr

Mynt Övrigt

Minnesmynt S999 31,g Libery One Dollar USA 1998

300 kr

Utrop: 250 kr

Mynt Övrigt

Minnesmynt S830 18,2g 10 kronor 1972

Utrop: 125 kr

Lådor till mynt 5st i trä, med slitage

225 kr

Utrop: 50 kr

Ring 18K vitguld 4,5g, graverad

Utrop: 2 300 kr

Garmin Forerunner 735XT smartwatch Ø42mm, Snr. 4S8228250, med laddare

650 kr

Utrop: 200 kr

Anita Fröding (1942-) Litografi i färg 25x34cm, signerad och numrerad 140/250, i vit ram.Ej visning

125 kr

Utrop: 150 kr

Okänd Konstnär Lena Hagman? Akvarell på papper 32x23cm, i flerfärgad träram.Ej visning

Utrop: 75 kr

Ljusstakar ett par Orrefors Lena Bergström, Carat, höjd: 23,5cm.Ej visning

500 kr

Utrop: 550 kr

Ljusstakar ett par Georg Jensen modell: Cobra, rostfritt stål, höjd: 16 cm

550 kr

Utrop: 550 kr

Vas, Iittala, design: Alvar Aalto Collection, modell: Savoy, glas, klar, höjd: 12 cm

Utrop: 300 kr

Grönsakskniv samt kökskniv Satake Japan, stål med träskaft: 30 cm och 25 cm, brukssliage.Ej visning

375 kr

Utrop: 200 kr

Kökskniv Global, Japan modell: G-2 Längd: 32cm, beruksslitage.Ej visning

450 kr

Utrop: 125 kr

Fritid Sport

Fällkniv Gerber Legendary Blades modell: 650, Made in the USA, totallängd: 21cm, i fodral, bruksskick. Ej visning

225 kr

Utrop: 200 kr

Fotogenlampa s.k. "Skeppslampa" Stelton, design: Erik Magnusson, Höjd: 32cm, rostfritt stål, bruksslitage. Visas och hämtas hos Sefina Borås. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning

Utrop: 900 kr

Fotogenlampa s.k. "Skeppslampa" Stelton, design: Erik Magnusson, Höjd: 32cm, rostfritt stål, skev i konstruktion, defekt.Visas och hämtas hos Sefina Borås. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning

Utrop: 600 kr

Konst Skulpturer

Inger Weichselbaumer (1938-) Skulptur i brons i form av ansikte Längd: 26cm, signerad

800 kr

Utrop: 1 000 kr

Elgitarr, LTD by ESP Alexi 200, Seymour Duncan Snr. L11014807, Made in China, saknar bakplattan, slitna band, bruksslitage, repor med hårt case.Ej visning

1 900 kr

Utrop: 1 000 kr

Apple Watch Series 2, modell: A1758, 42mm, Snr. FHLTH0CEHDY0, utan laddare med nagg i glaset, länk ej original

Utrop: 600 kr