1341 - 1346 av 1 346
1...666768 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 20 december 2022

Klubbad för

Mobiltelefon Samsung Galaxy S20 Ultra 5G FE 5G modellnr: SM- G781B/DS snr: RFCNA0BZDYD IMEI: 351328112073242 IMEI2: 356775852073243, med kartong, utan laddare, bruksslitage

2 000 kr

Utrop: 1 800 kr

Mobiltelefon Samsung Galaxy S20 Ultra 5G FE 5G modellnr: SM-G781B/DS snr: IMEI: 351328112045034 IMEI2: 356775852045035 IMEI2: 356775852073243, med kartong, utan laddare, repor och slitage

1 900 kr

Utrop: 1 800 kr

Spel 10st till Playstation 4 PS4, slitage

500 kr

Utrop: 200 kr

VR-glasögon, headset Sony Playstation snr. H0016060413238. slitage med Tillbehör Aimcontroller Sony Playstation modell: CECYA-ZRA2 snr. 1125274 samt sladdar, samtliga med slitage.Ej visning

850 kr

Utrop: 200 kr

Spelkonsol Sony Playstation 4 (PS4) Vit modell:CUH-7116B srn: 03-27452523-5779003 med två kontroller samt sladdar, bruksslitage

1 700 kr

Utrop: 1 100 kr

Laptop Macbook Air 13", Modell: A1466 (2017), Snr: FVHTWD7FJ1WK 1,8GHz Intel core i5, 8GB 1600MHz, 128GB med laddare, defekt, går ej att återställa, finns hos Sefina Borås