41 - 60 av 1 065
1234...54 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 27 december 2022

Klubbad för

IWC Schaffhausen, Portugieser 7 Days, herrur, 18K vitguld, 42mm, automatisk, safirglas, datum, något slitet läderband med viklås 18K vitguld, refnr: IW500106, snr: 3843999, med certifikat- december 2012, manualer, box, ytterkartong, tag, nagg i ring

90 000 kr

Utrop: 108 000 kr

IWC Schaffhausen, Perpetual Calendar, herrur, 18K vitguld, 44mm, automat, safirglas, evighetskalender, läder armband med 18K viklås, refnr: IW503401, snr: 3985122, med manualer, certifikat 2018, box, ytterkartong, extra del, något sned visare i nedre del

Utrop: 300 000 kr

Champion Spider Sport, herrur, 43mm, quartz, datum, kronograf, i behov av batteribyte refnr: CG3343, stålarmband med viklås, läderarmband, box, manual

Utrop: 300 kr

Figurin, stengods, Gustavsberg, design: Lisa Larson, serie: ABC-flickorna, Charlotta, höjd: 16cm, bredd: 9,5cm, signerad. Visas och hämtas hos Sefina på Birger Jarlsgatan 12, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans

1 400 kr

Utrop: 1 200 kr

Mobiltelefon Samsung Galaxy S20 plus, 128GB, modell: SM-G986B, IMEI: 355030110683032, med skyddsglas på framsidan och skyddsplast på baksidan, med laddare och adapter

Utrop: 3 300 kr

Laptop Dell XPS 15, 32GB RAM, 1024GB, modell: P56F001, snr: DVK83G2, Intel Core i7, touch-skärm, med laddare, små repor på ovansida av dator

6 600 kr

Utrop: 7 800 kr

Armband X-länk 18K 10,3g 18,5cm bredd: 5mm

5 600 kr

Utrop: 6 600 kr

Örhängen två udda 18K 2,8g med skruv

Utrop: 1 200 kr

Samlarmynt tre st. S925 80,2g Astrid Lindgren (Emil i Lönneberga 1963, Madicken 1960, Pippi Långstrump 1945) i plastetui

475 kr

Utrop: 550 kr

Armband 18K Bruttovikt 13,9g skadat, med lås i 14K

5 000 kr

Utrop: 6 000 kr

Örhängen ett par 18K 1,1g skeva

Utrop: 550 kr

Collier 14K 4,3g 42cm med integrerat hänge med odlade pärlor

Utrop: 1 600 kr

Armband X-länk med stav S925 12,0g ca.19cm med säkerhetskedja

150 kr

Utrop: 100 kr

Örhängen ett par S925 3,3g med odlade pärlor

75 kr

Utrop: 100 kr

Halskedja Venezia S925 3,7g 42-45cm med hänge

75 kr

Utrop: 75 kr

Ring 18K 4,6g graverad

Utrop: 2 300 kr

Halskedja Singapore 18K 1,2g 45cm bredd: 1mm

850 kr

Utrop: 600 kr

Hänge Hjärta 18K 0,9g höjd: 17mm (ink. ögla) med diamanter 17xca.0,005ct

Utrop: 750 kr

Örhängen ett par 18K 1,2g längd 20mm med gummistoppers

Utrop: 1 000 kr

Parti guld 18K 1,5g skadat

Utrop: 750 kr