1 - 20 av 316
123...16 Gå till
Sortering

Realtidsauktion | Lilla Klockor – Torsdag 2 februari

Aktuell budnivå

Klockor Omega

OMEGA, fickur, 49 mm, Cal 161, Serie nr. 17108427, Ref nr. CK 1180, Boett nr. CK 1180, stål, ankargång, utbytt ögla, ca 1959.

900 kr

Utrop: 800 kr

Lägg bud

Klockor Omega

OMEGA, fickur, 51,5 mm, "Rödtolva", Serie nr. 4182619, Boett nr. 5211233, silver (0,800), ankargång, skadad urtavla, bucklor, ca 1914.

550 kr

Utrop: 500 kr

Lägg bud

Klocktillbehör Rolex

TESKEDAR, 2 st. Rolex / Bucherer, (Zürich/Lugano), vitmetall, ca 1965.

Inga bud

Utrop: 250 kr

Lägg bud

Klocktillbehör Rolex

TESKEDAR, 2 st. Rolex / Bucherer, (Zürich/Lugano), vitmetall, ca 1965.

Inga bud

Utrop: 250 kr

Lägg bud

Klocktillbehör Rolex

TESKEDAR, 2 st. Rolex / Bucherer, (Zürich/Lucerne), vitmetall, ca 1965.

Inga bud

Utrop: 250 kr

Lägg bud

Klocktillbehör Rolex

TESKEDAR, 2 st. Rolex / Bucherer, (Zürich/Genève), vitmetall, ca 1965.

Inga bud

Utrop: 250 kr

Lägg bud

Klocktillbehör Omega

BOX, till Omega armbandsur, röd, 265 x 75 x 31 mm, skadad, ca 2000, ytterkartong.

275 kr

Utrop: 75 kr

Lägg bud

Klocktillbehör Omega

BOX, till Omega armbandsur, röd, 75 x 265 x 31 mm, skadad, ca 2000.

75 kr

Utrop: 75 kr

Lägg bud

Klockor Fickur

FICKUR, 56,5 mm, Verk nr. 2073179, Boett nr. 2996021/8891, silver (0,800), ankargång, skadad urtavla, boett signerad "Björn", bucklor, ca 1930.

300 kr

Utrop: 300 kr

Lägg bud

Klockor Fickur

TERASSE, fickur, 50 mm, Boett nr. 882471, silver (0,800), niello (skadat), ankargång, skadad urtavla, ca 1930.

175 kr

Utrop: 400 kr

Lägg bud

Klockor Fickur

FICKUR, 51 mm, savonett, Boett nr. 1329354, doublé, ankargång, skadad urtavla, ca 1915.

225 kr

Utrop: 300 kr

Lägg bud

Klockor Omega

OMEGA, fickur, 52 mm, "Rödtolva", Serie nr. 5011013, Boett nr. 5826099, silver (0,800), ankargång, glas löst, skadad urtavla, ca 1917.

850 kr

Utrop: 400 kr

Lägg bud

Klockor Zenith

ZENITH, fickur, 52 mm, Serie nr. 2297993, Boett nr. 3064853 / 6747, silver (0,800), ankargång, skadad urtavla, bucklor, ca 1918.

600 kr

Utrop: 400 kr

Lägg bud

Klockor Certina

CERTINA, Blue Ribbon, "Volvo 1927-1977", Boett nr. 913.1218.41, herrur, 36 mm, stål, automatisk, plexiglas (skadat), datum, skadad urtavla, defekt, ca 1977, metallänk ej original.

400 kr

Utrop: 75 kr

Lägg bud

Klockor Certina

CERTINA, Argonaut 220, Cal 25-661, Serie nr. 7492507, Boett nr. 5306.220, herrur, 32,5 x 31,5 mm, doublé (20 micron, delvis bortnött), automatisk, plexiglas (skadat), datum, defekt, gravyr, ca 1968.

225 kr

Utrop: 150 kr

Lägg bud

Klockor Longines

LONGINES, fickur, 52,5 mm, Boett nr. 1100988, silver (0,800), ankargång, skadad urtavla, bucklor, ca 1900, fickurskedja i metall.

600 kr

Utrop: 400 kr

Lägg bud

Klockor Övriga klockor

KEI, herrur, 30,5 mm, Cal AS 1002/984, vitmetall, manuell, plexiglas (skadat), liten sekundvisare, skadad urtavla, ca 1955, metallänk ej original.

50 kr

Utrop: 200 kr

Lägg bud

Klocktillbehör Omega

BOX, till Omega damur, röd, 100 x 100 x 49 mm, ca 1960.

550 kr

Utrop: 275 kr

Lägg bud

Klocktillbehör Universal

BOX, till Universal Genève armbandsur, brun, 215 x 132 x 53 mm, ca 1965.

750 kr

Utrop: 550 kr

Lägg bud

Klocktillbehör IWC

BOX, till IWC armbandsur, guldfärgad, 150 x 65 x 27 mm, ca 1965.

1 200 kr

Utrop: 500 kr

Lägg bud

Om auktionen