Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund

Auktionsnr: 9

Varunr: 1 892 151

Klockor

Fickur

FICKUR, 56,5 mm, Verk nr. 2073179, Boett nr. 2996021/8891, silver (0,800), ankargång, skadad urtavla, boett signerad "Björn", bucklor, ca 1930.

350 kr

Klubbad till budgivare: 48543

Valuta

För fullständiga villkor se våra köparvillkor.