Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund

Auktionsnr: 2

Varunr: 1 922 311

Smycken

Ring

RING, platina, kuddslipad obehandlad safir 11,12 ct, Swedish Gem Lab report GR00695-14026, baguetteslipade diamanter ca 0,30 ctv, Art Deco 1920/30-tal, stl 15,5 mm, vikt 6,9 g, storleksändrad, skada på galleriet, safiren har nagg.

52 000 kr

Klubbad till budgivare: 10211

Valuta

För fullständiga villkor se våra köparvillkor.