Laddar...

Aktivera zoom-läge

Play

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund

Auktionsnr: 20

Varunr: 1 922 335

Smycken

Armband

WIWEN NILSSON, armband, sterlingsilver, bergkristall, signerad Lund 1960, mått 57x47 mm, vikt 30 g, gravyr, mindre nagg. (d)

15 200 kr

Klubbad till budgivare: 19303

Valuta

För fullständiga villkor se våra köparvillkor.