Laddar...
Aktivera zoom-läge
Klubbas i Stockholm | |
Auktionsstart | 2024-06-08 13:00 |
Visning startar | 2024-06-04 10:00 |
Uthämtning | Biblioteksgatan 5 |
Auktionsnr: 30
Varunr: 1 998 211
Smycken
Brosch
BROSCH, månskära, silver/14K guld, rosenslipade diamanter, antik, mått 46x45 mm, vikt 17 g, nål i 18K guld, enstaka diamanter har skador och nagg.
För fullständiga villkor se våra köparvillkor.