Laddar...
Aktivera zoom-läge
Klubbas i Stockholm | |
Auktionsstart | 2024-06-08 13:00 |
Visning startar | 2024-06-04 10:00 |
Uthämtning | Biblioteksgatan 5 |
Auktionsnr: 60
Varunr: 1 999 920
Smycken
Ring
WIWEN NILSSON, ring, 18K guld, smaragdslipad ametist, signerad, Lund 1938, stl 16,5 mm, vikt 11,7 g, storleksändrad, renoverad ringskena, stenen är infattad snett, stenen har nagg. (d)
För fullständiga villkor se våra köparvillkor.