Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund
3 500 kr 2026-01-06 11:29:03 261377

Auktionsnr: 36

Varunr: 2 059 108

Smycken

Carmoséring

CARMOSÉRING, 18K guld, 13 gammalslipade diamanter ca 0,64 ctv varav mittstenen ca 0,40 ct, ca TW-W/VS-P, antik, 1900-talets början, stl 17 mm, vikt 1,8 g, några diamanter med nagg och skador, mittstenen med inneslutning som når ytan, sliten ringskena, svaga fattningar.

3 500 kr

Budgivare: 261377

Valuta

Fyll i det högsta belopp som du är villig att betala för denna vara. Kaplans kommer automatiskt att bjuda åt dig upp till detta belopp. Budet läggs direkt när du klickar på knappen ”Lägg bud”.

För fullständiga villkor se våra köparvillkor.