41 - 60 av 439
1234...22 Gå till

Avslutad | Klockor – Lördag 21 april 2001

Klubbad för

ZENITH, XL-Tronic, herrur, doublé, mineralglas, datum, läderband, ca 1972.

Utrop: 1 100 kr

ZENITH, herrur, 32 mm, stål, manuell, plexiglas, liten sekundvisare, 1940-tal, metallänk ej original.

600 kr

Utrop: 700 kr

FAVORIT, herrur, vitmetall, manuell, plexiglas, liten sekundvisare, ca 1968, läderband.

Utrop: 400 kr

Klockor Facit

FACIT, herrur, vitmetall, manuell, plexiglas, liten sekundvisare, 1960-tal, metallänk ej original.

Utrop: 400 kr

OMEGA, Ladymatic, damur, 18K guld, automatisk, plexiglas, ca 1961, metallänk ej original.

800 kr

Utrop: 800 kr

OMEGA, damur, caliber 244, doublé (80 micron), manuell, plexiglas, ca 1957, metallänk ej original.

300 kr

Utrop: 400 kr

CERTINA, damur, doublé, manuell, plexiglas (skadat), liten sekundvisare, 1960-tal, metallänk ej original.

Utrop: 450 kr

Klockor Lagonda

LAGONDA, Grand Lady, damur, 14K guld, manuell, plexiglas, liten sekundvisare, 1940-tal, metallänk ej original.

Utrop: 450 kr

DESIR, damur, 14K guld, manuell, plexiglas, ca 1950, läderband.

Utrop: 450 kr

Klockor Mido

MIDO, damur, 18K guld, manuell, plexiglas, gravyr, 1930-tal.

Utrop: 700 kr

ALESSI, armbandsur, stål, quartz, läderband.

Utrop: 2 800 kr

CERTINA, herrur, 18K guld, quartz, safirglas, datum, läderband.

2 000 kr

Utrop: 2 400 kr

CERTINA, damur, 14K guld, manuell, plexiglas, länk metall ej original.

Utrop: 550 kr

HERRUR, 14K guld, manuell, plexiglas, liten sekundvisare, 1930-tal, läderband.

2 500 kr

Utrop: 2 200 kr

CARTIER, Tank, damur, förgyllt silver, manuell, plexiglas, läderband, box.

Utrop: 4 500 kr

GRUEN, Precision, Autowind, herrur, stål, automatisk, plexiglas, läderband, sent 1950-tal.

Utrop: 2 100 kr

OMEGA, Constellation, herrur, stål, quartz, safirglas, dag, datum, integrerad länk.

Utrop: 3 400 kr

CARTIER, Santos, herrur, guld/stål, quartz, safirglas, integrerad länk, 1980-tal, box.

Utrop: 11 000 kr

Klockor Bulova

BULOVA, herrur, 32 mm, US militärklocka, vitmetall, manuell, plexiglas, perlonband, 1940-tal.

Utrop: 1 400 kr

SPARTUS, intervalltimer, metall, mekanisk.

Utrop: 300 kr